Свято День медичної сестри в Центрі ПМСД № 2

З нагоди свята Міжнародний День медичної сестри 13 травня в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО відбувся творчий конкурс «Я люблю свою амбулаторію». У ньому прийняли участь 10 команд медичних сестер, які представляли свою амбулаторію.

Розпочалося свято з привітань із Міжнародним Днем медичної сестри та слів подяки за старанну, сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання обов’язків, за працьовитість і відповідальність від адміністрації закладу.

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО працює 185 медичних сестер. Всі повинні цінувати працю медичних сестер, які непомітно, день у день, допомагають пацієнтам у скрутну хвилину, виконуючи свій професійний обов’язок відповідально і з самовіддачею, зазначила головний лікар Лілія Диріна.

Кожна команда представила: візитну картку амбулаторії, подання професії – медична сестра «первинки» і творчу презентацію до свята. Візитною карткою команд стала відеопрезентація і розповідь про свою амбулаторію. З презентацією професії всі команди впоралися на відмінно. Творчий конкурс став головною подією свята та виявив неабиякий творчий потенціал та командний дух конкурсантів.

Всі працівники амбулаторій прийняли активну участь у змаганні, зарядилися бадьорістю, веселим настроєм і наснагою до подальшої старанної праці.

Відділ охорони здоров’я, у особі начальника Лариси Саприкіної, долучився до привітання медичних сестер побажаннями міцного здоров’я, благополуччя, щастя, нескінченних життєвих ресурсів, особистих перемог та достойної заробітної плати!

Свято День медичної сестри в Центрі ПМСД № 2
обновлено: Май 15, 2019 автором: wp_admin