Поповнення в рядах педіатрів

На початку березня ряди співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО поповнили два лікаря-педіатра.

З 4 березня в амбулаторії № 7, яка знаходиться за адресою вулиця Казарцева, 14, почала вести прийом Лисова Тетяна Андріївна. Закінчила Запорізький державний медичний університет в 2007 році за спеціальністю «Педіатрія». Стаж роботи лікарем-педіатром більше 5 років.

 

 

11 березня в амбулаторії № 4, що на проспекті Богдана Хмельницького, 66, почала вести прийом лікар-педіатр Кльопова Наталія Володимирівна. Закінчила Кримський медичний інститут у 1993 році отримала диплом лікаря за спеціальністю «Педіатрія». Лікарем-педіатром пропрацювала більше 10 років.

 

 

Отже, якщо Ви ще не обрали лікаря-педіатра своїй дитині, для заключення декларації з Тетяною Андріївною звертайтесь до амбулаторії № 7 (вулиця Казарцева, 14, телефон реєстратури 5-11-88), а для заключення декларації з Наталею Володимирівною до амбулаторії № 4 (проспект Богдана Хмельницького, 66, телефон реєстратури 43-55-15).

Поповнення в рядах педіатрів обновлено: Март 15, 2019 автором: wp_admin