ВІТАННЯ З ВИХОДОМ НА ПЕНСІЮ

14 березня 2019 року ми вітаємо  з виходом на заслужений багатьма роками відпочинок лікаря-педіатра-неонатолога пологового будинку м. Мелітополя Цисельську Світлану Федорівну.

Лікар-неонатолог I категорії з 35-річним лікувальним стажем.

Цисельська Світлана Федорівна народилася 1 січня 1960 року.

У 1983 році закінчила Педіатричний факультет Дніпропетровського державного медичного інституту. Почала працювати в колективі пологового будинку м. Мелітополя як лікар-інтерн, а згодом лікар-спеціаліст. За роки праці неодноразово нагороджувалася подяками та почесними грамотами.

Протягом багатьох років працювала завідуючою відділенням новонароджених.

Висококваліфікований спеціаліст, ділова, відповідальна та енергійна людина, талановитий організатор. За час роботи створила високопрофесійний колектив. Користувалася заслуженим авторитетом серед співробітників лікарні, батьків дітей та медичної громадськості міста.

Самовіддана праця, життєва і творча енергія, ерудиція та блискучий талант лікаря, викладача, організатора, людська тактовність та порядність, доброзичливість Світлани Федорівни заслужили глибоку шану всього колективу пологового будинку.

Ми захоплюємося Вашим високим професіоналізмом, шануємо ваш багатий досвід та внесок у розвиток системи охорони здоров’я. Ми вчимося у Вас оптимізму, працелюбності, наполегливості та людяності. Ми вдячні Вам за толерантність та довіру.

Бажаємо Вам, Світлана Федорівна, міцного здоров’я, щасливого довголіття, зберегти на багато років невтомну жагу до великих звершень.

Хай промені Вашої енергії та таланту зростають щедрим врожаєм здоров’я, добра, любові!

Хай Боже благословення завжди буде з Вами, та дарує несхибну Віру, Надію, Любов!

З повагою колектив Мелітопольського міського пологового будинку.

ВІТАННЯ З ВИХОДОМ НА ПЕНСІЮ обновлено: Март 11, 2019 автором: wp_admin