Глаукома

6 березня у всьому світі за ініціативою Всесвітньої асоціації товариств глаукоми — WGA і Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою — WGPA відзначається «Всесвітній день боротьби з глаукомою».

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), більше 5 млн. людей втратили зір внаслідок глаукоми, що становить 13,5% від усіх випадків сліпоти в світі. Майже 40% пацієнтів з цією патологією дна ока складають люди хворі на діабет.

Глаукома об’єднує велику групу захворювань очей, яка характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску з подальшим розвитком дефектів поля зору (людина перестає помічати розташовані збоку об’єкти), зниженням центрального зору та атрофією зорового нерву. Зір, втрачений внаслідок глаукоми, не підлягає відновленню і приводить пацієнта до інвалідності. Найчастіше хвороба розвивається непомітно.

Профілактика глаукоми повинна бути спрямована на усунення можливих провокуючих чинників. Перш за все рекомендується відмовитися від паління. За статичними даними близько 30% дорослого населення, яке потерпає від глаукоми, в тій чи іншій мірі були причетні до паління.

Важливе значення має вплив навколишнього середовища. Так тривале перебування на яскравому сонці без захисних окулярів, перевтома, важка фізична праця є провокуючими чинниками.

Дуже важливо дотримуватися певних рекомендації з раціонального харчування. У раціоні необхідно обмежити вживання води і солі, віддаючи перевагу молочним продуктам, та включити якомога більше продуктів з вмістом антоціанів (природні швидкорозчинні у воді барвники синього, червоного і фіолетового кольорів, що містяться в багатьох рослинних клітинах). Вони мають протизапальні та антибактеріальні властивості і відповідають за нормальний кровотік в судинах. До них відносяться: виноград, черешня, полуниця, чорниця, вишня малина, чорноплідна горобина і так далі. У раціоні щоденного харчування повинні бути включені бобові, гречка, горіхи, морепродукти, крупи. Всі ці продукти є джерелом цинку і селену, які сприяють виробництву родопсина, що допомагає боротися з вільними радикалами.

Щоб уникнути додаткових навантажень на очне дно не рекомендується тривале перебування в саунах і лазні, а також перед телевізором у вечірній час без додаткового освітлення. А от читання, в’язання та інша ручна робота в безпосередній близькості від очей справляє позитивний ефект (зіниця в цьому випадку звужується, а внутрішньоочний тиск нормалізується).

Дуже важливо проходити профілактичний огляд 1 раз на рік у офтальмолога у віці після 40 років, а людям з обтяженою спадковістю і наявними факторами ризику — у віці 30 років. Рання діагностика глаукоми і лікування на початкових стадіях можуть зберегти зір надовго.

Коли необхідно звернутись до лікаря:

  • коли з’являються «літаючі мушки» перед очима;
  • коли з’являються райдужні кола навколо джерела світла при погляді на нього;
  • коли виникає затуманювання зору;
  • при частій зміні окулярів.

Деякі поради з профілактики:

— не піднімайте тяжкості більше 10 кг, особливо якщо вам за 40. Працюйте із задоволенням і не перенапружуйтеся. Налагодьте повноцінний сон та відпочинок не менше 8 годин на добу;

— не перебувайте довго в положенні, при якому голова нахилена вперед (під час прополювання грядок);

— не читайте і не дивіться телевізор при поганому освітленні. Користуйтеся окулярами своєчасно (важливо щоб їх виписав вам лікар);

— при напруженій роботі або роботі на комп’ютері кожні 45 хвилин робіть перерву на 15-20 хвилин;

— харчуйтеся раціонально, дотримуючись співвідношення 70:30, де 70% складають рослинні продукти, а 30% — білкові або м’ясні;

— не носіть одяг з тугими комірами, які ускладнюють кровообіг у судинах голови і шиї;

— бережіть очі від яскравих спалахів і різких перепадів світла.

Варто нагадати, що глаукома є хворобою, яку неможливо вилікувати, а можна лише зупинити її розвиток. Тому слід виконувати всі рекомендації сімейного лікаря. Прогулянки на свіжому повітрі, заняття йогою, лікувальний масаж, контрастне загартовування організму – всі ці профілактичні заходи будуть сприяти уповільненню розвитку захворювання.

Глаукома обновлено: Март 6, 2019 автором: wp_admin